EVDEN EVE NAKLİYAT    

logo
küçükçekmece nakliyat küçükçekmece nakliyat küçükçekmece nakliyat

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat

Kayaşehir evden eve nakliyat firmamız, 1987 yılında İstanbul merkezli olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Sektöre adım attığı ilk yıllarda yalnızca İstanbul’un belirli bölgelerinde hizmet eden firmamız, yıllar geçtikçe kendisini geliştirmiş ve günümüzde mega şehir İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermekte olup bunun yanı sıra şehirlerarası hizmet sunmaktadır. Nakliyat sektörünün ne denli zor ve zahmetli olduğu hemen hemen herkes tarafından kabul edilebilir bir durumdur. Kayaşehir evden eve nakliyat firması olarak insanların taşınma sorunlarına çözüm sağlamak en temel hedefimizdir.

EVDEN EVE NAKLİYAT NAKLİYAT TEKLİFİ AL

   


küçükçekmece-nakliyat

UCUZ EVDEN EVE TAŞIMACILIK FİYAT TEKLİFİ AL

   

Kayaşehir Nakliyat

Değerli eşyaların güvenliği açısından gerekli önlemleri alan firmamız, eşyalar için ayrıca tek tek sigorta işlemi yapmaktadır. Sigorta hizmetimizin yanı sıra ücretsiz olarak firmamız tarafından sunulan ekspertiz hizmetimiz sayesinde müşterilerimize uygun fiyat verilirken, taşınacak olan eşyaların bir araya toplanıp ardından paketlenme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Her bütçeye uygun nakliyat hizmetleri sunan firmamız, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için gerekli tüm çalışmaları en iyi şekilde yapmaktadır. Eşyalarınız arasında bulunan demonte edilebilir eşyalar firmamızın bünyesinde bulundurduğu marangoz ustaları ile demonte edilip paketlenmektedir.

nakliyat

İSTANBUL EV VE OFİS TAŞIMACILIĞI

   


Kayaşehir Nakliyat Fiyatları

Eşyalarınız yeni evinize taşındıktan daha sonra demonte edilen eşyalar monte edilip istediğiniz şekilde yerleştirildikten sonra size teslim edilmektedir. Müşterilerimiz taşınma işi bitti demeden personellerimiz kesinlikle işini yarım bırakmamakta olup dilediğiniz şekilde hizmet vererek sizleri memnun etmek için gayret etmektedir. Kayaşehir evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir, taşınma talebinde bulunarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.